Naše vína

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. UT elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinaru dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. UT elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinaru dapibus leo.

Prohlídka sklepů

Sklepy jsou otevřeny pro veřejnost od úterý až do soboty  ve 14 hod.

Na základě ohlášení je možno připravit prohlídky sklepů s průvodcem, spojenou s ochutnávkou mešních vín, případně i pohoštěním.

Naše vinice

Vsoučasnosti vlastníme 6,5ha vinic. Vinice jsou orientovány jihojihozápadním směrem.
Vinice byly vysazovány v letech 1997,1998 a 2003. Odrůdová skladba Rulandské šedé, Rulandské bílé, Ryzlink rýnský, Cabernet Moravia, Svatovavřinecké a Modrý Portugal.
Vinice se nachází ve vinařské oblasti Morava, podoblasti slovácké, vinařské obci Hluk a vinařské trati Husí hora. Vinice pěstujeme podle pravidel integrované produkce. Vinice jsou opatřeny závlahou.

Kde seženete naše vína

Vína z Arcibiskupských zámeckých sklepů Kroměříž, můžete ochutnat nejen u nás, ale také ve vybraných restauracích jak v Kroměříži, tak v jiných městech po České Republice.

Aktuální informace

admin

Wine Prague 2018

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Vivamus ac leo pretium faucibus. Quisque porta. Mauris dictum facilisis augue. Pellentesque

Celá článek zde »